понеділок, 23 грудня 2013 р.

Викрито та припинено злочинну оборудку 

Співробітниками Управління СБ України в Чернігівській області викрито та припинено злочинну оборудку під час закупівлі будматеріалів одним із державних підприємств автодорожньої галузі.
Встановлено, що між державним підприємством та приватною фірмою було укладено угоду на постачання бітуму для ремонту та реконструкції доріг.
Щоб уникнути обов’язкових тендерних процедур, службові особи державного підприємства підробили договірну документацію та підписи посадових осіб, які засвідчили договір. Протягом 2011-2012 років державне підприємство на підставі підробленого документу витратило на придбання будівельного матеріалу 13 млн. гривень бюджетних коштів.
За матеріалами УСБУ за цим фактом прокуратурою Чернігівської області розпочато кримінальне провадження за ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
В іншому випадку за матеріалами СБУ було скасовано відкриті торги із закупівлі цим же підприємством спеціалізованої автодорожньої техніки. Вартість, за яку підприємство погоджувалось придбати вантажну техніку, було завищено. СБУ попередила завдання збитків державі на суму понад 300 тис. гривень.

***************************************************************************
 
Набув чинності вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області за кримінальною справою, розслідуваною Управлінням СБУ стосовно 24-річного громадянина Російської Федерації, який здійснив контрабандне переміщення на територію України наркотичних та психотропних речовин.
У липні 2012 року під час огляду транспортного засобу на митному пункті пропуску „Нові Яриловичі” правоохоронці виявили та вилучили три спресовані плитки коричневого кольору та білу порошкоподібну речовину, які були сховані у конструктивній порожнині його автомобіля.
За висновками експертизи загальна маса смоли канабісу склала 260 г, а порошок містив у своєму складі особливо небезпечну сполуку – метилендіоксіметамфітамін (MDMA), вживання якої викликає стійки зміни структури та діяльності головного мозку людини. Встановлено, що наркотики чоловік віз в Україну з метою збуту.
Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи прекурсорів) та ч. 2 ст. 307 (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 3 років та двох місяців позбавлення волі з конфіскацією транспортного засобу. Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.

Немає коментарів:

Дописати коментар